ההגדרה המקובלת לרכב מסחרי "קטן" היא רכב מסחרי בעל שורת מושבים אחת לנוסעים ותא מטען פתוח וגבוה יחסית מאחור.

לגלריית רכב מסחרי קטן >>

הרכבים המסחריים הקטנים בשוק הרכב הישראלי הינם: סיטרואן ברלינגו, רנו קנגו, פג'ו פרטנר, פולקסווגן קאדי, ניסן NV 200, דאצ'יה דוקר, פיאט דובלו ופיאט קובו.
זיווד לרכב מסחרי קטן מאפשר להפוך את רכביכם ואת עבודתכם ליעילים יותר במידה ואתם בעלי מקצוע. למשל, רכב שירות של טכנאי יכול לכלול מגירות טלסקופיות, מזוודות כלים, ארגזי כלים, מדפים מודולריים לחלפים, שולחנות עבודה מתקפלים, ארוניות לציוד ואפילו מקררים. ועוד לא דיברנו על אבזור שמאפשר קשירה או רתימה של ארגזים או בלוני גז, תלייה של צנרת וכלים ואף ארגון של חלפים קטנים כדוגמת ברגים. שמרון טכנולוגיות מספקת מספר אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות בתחום הזיווד של רכב מסחרי  חשוב מאוד להבין את הצורך שלכם על-מנת שנוכל לאפיין ולבצע את מערכת הזיווד בהתאמה לצרכים ולדרישות הספציפיות שלכם.

לגלריית רכב מסחרי קטן >>

 

מהי מערכת זיווד לרכב?

מערכת זיווד לרכב כוללת מדפים מודולריים וניתנים לחלוקה, מגירות טלסקופיות במידות אורך ורוחב שונות, מדפי ארכליות המקובעות היטב למערכת הזיווד ברכב ואפשרויות מגוונות רבות אחרות. המגירות והמדפים קלים לשליפה מצד אחד אבל מצד שני ננעלים אוטומטית באופן מלא, כך שאתם נהנים מכל העולמות ומבטיחים בטיחות מקסימלית ושמירה על הסדר והארגון ברכב השירות. בנוסף, מערכות הזיווד לרכב הן מצד אחד קלות משקל ומן הצד השני חזקות במיוחד. בהתאם, מערכות הזיווד לרכב שרדו מבחני ריסוק בהצלחה רבה. ולא פחות חשוב –מערכות הזיווד לרכב מבית שמרון טכנולוגיות  מאופיינות ברמת גימור הגבוהה ביותר כך שהן גם אסתטיות ומוסיפות טאץ' עיצובי לרכב השירות.

מהן האפשרויות לזיווד רכב מסחרי קטן?

רכב מסחרי קטן כדוגמת סיטרואן ברלינגו, פג'ו פרטנר או רנו קנגו מאופיינים בד"כ בתא אחסנה קטן יחסית שכן לרוב רכבים אלה משמשים הן כרכב שירות ועבודה והן כרכב משפחה ונוסעים. כך, לרוב בעל המקצוע הישראלי מזמין את רכב השירות עם ספסל נוסעים אחורי.
עובדה זו משאירה ברכב בגאז' קטן יחסית, ולכן יש לנצל את השטח האחסנה באופן מקסימלי.
שיטת התכנון אצלנו בשמרון טכנולוגיות מתבססת על העובדה שלבעל המקצוע מזוודות לכלים ידניים וחשמליים ובנוסף לכך נחוצים לו שטחי אחסנה ברכב ליתר הציוד הנחוץ לו לעבודה. לצורך כך תכנון מערכת הזיווד לרכב השירות נעשה תוך הקפדה יתרה על ניצול מקסימלי של נפח תא המטען ברכב– מבחינת עומק, גובה ורוחב תא המטען.

לסיכום

זיווד לרכב מסחרי קטן מאפשר לכם לנצל באופן מקסימלי את המרחב של רכביכם למטרות מסחריות. אמנם התמקדנו לעיל  בזיווד פנימי של הרכב באמצעות מערכות הזיווד לרכב השירות מבית שמרון טכנולוגיות, אולם ניתן ליהנות גם מאפשרויות מגוונות של גגונים וסולמות (גגון אלומיניום לרכב; גגוני עריסה מאלומיניום; גגונים מתקפלים; אביזרי רתימה לגגון וכיו"ב).
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר או פשוט לבוא לבקר ולהכיר את עולם הזיווד ולהפוך את רכבכם המסחרי הקטן לכאורה למעצמה גדולה!