לגלריית רכב מסחרי גדול

ההגדרה המקובלת לרכב מסחרי "גדול" היא רכב מסחרי הבנוי משני חלקים: תא נהג ותא מטען כאשר ביניהם מחיצת הפרדה (לרוב רכב מסחרי גדול אינו כולל שורת מושבים אחורית לנוסעים). גובה הרכב המסחרי מתואר באות H. הצירופים H3, H2, H1 מתארים שלושה גבהים שונים של רכב מסחרי (Height). בדומה, הצירופים L3,L2 ,L1 מתארים שלושה אורכים שונים של הרכב המסחרי (Length). בהתאם לכך, מקובל לאפיין את מידותיו של רכב מסחרי בצירוף שתי האותיות שלעיל. לדוגמא: פיאט דוקאטו  L2H2  – הוא פיאט דוקאטו אורך בינוני – גובה בינוני.

רכבי עבודה פופולריים בישראל

הרכבים המסחריים הגדולים הפופולריים בשוק הרכב הישראלי הינם: פיאט דוקאטו, רנו מאסטר, שברולט סוואנה, פג'ו בוקסר, מרצדס ספרינטר, פולקסוואגן קראפטר וכן יונדאי H350.
אם אתם טכנאי שירות, מכונאי שטח, חשמלאים, מתקיני מזגנים או עוסקים בכל מקצוע אחר שמצריך רכב מסחרי גדול אתם נקראים לסדר.
אין הכוונה לסדר במובן השלילי אלא דווקא במובן החיובי, כי זיווד לרכב מסחרי גדול מאפשר לכם להנות מסדר בכלי העבודה והציוד שלכם, מיעילות ונוחות – וזו רשימה חלקית בלבד של היתרונות הרבים שגלומים בזיווד רכב מסחרי גדול.
למעשה, זיווד של רכב מסחרי גדול מאפשר לכם לנצל באופן מקסימלי את שטח האחסון ברכב, להנות מחלוקה נוחה בהתאמה אישית לצרכים ולדרישות הספציפיים שלכם ולא פחות חשוב – להתגבר על מגבלות טכניות של הרכב כמו בתי גלגל, גובה הרכב, קורות לאורך ולרוחב הרכב ועוד.

 

 

זיווד פנימי לרכב מסחרי

אפשרויות הזיווד הפנימי של רכבים מסחריים גדולים הן כאמור כמעט בלתי מוגבלות. באפשרותכם לזווד את רכביכם באמצעות מדפים מודולריים וניתנים לחלוקה, מגירות טלסקופיות במידות אורך ורוחב שונות, מדפי ארקליות המקובעות היטב למערכת הזיווד ברכב ואפשרויות מגוונות רבות אחרות. המגירות והמדפים קלים לשליפה מצד אחד אבל מצד שני ננעלים אוטומטית באופן מלא, כך שאתם נהנים מכל העולמות ומבטיחים בטיחות מקסימלית ושמירה על הסדר והאירגון ברכב השירות. בנוסף, מערכות הזיווד לרכב הן מצד אחד קלות משקל ומן הצד השני חזקות במיוחד. בהתאם, מערכות הזיווד לרכב שרדו מבחני ריסוק בהצלחה רבה. ולא פחות חשוב – מערכות הזיווד לרכב מבית שמרון טכנולוגיות מאופיינות ברמת גימור הגבוהה ביותר כך שהן גם אסתטיות ומוסיפות טאץ' עיצובי לרכב השירות.

גגונים וסולמות לרכב מסחרי

אביזרים חיצוניים לרכבים מסחריים גדולים יכולים לכלול גגונים וסולמות שונים וכן אביזרי תאורה בהתאמה אישית. גם כאן הבחירה כמעט בלתי מוגבלת שכן קיים מגוון רחב של גגונים כגון גגונים מאלומניום, גגונים מדגם עריסה מקסימלית של הציוד אותו הם נושאים.
הגגונים מותאמים לאביזרי העיגון בגג הרכב ואינם מצריכים קדיחה ברכב. כמו כן הגגונים מותקנים בהתאם להוראות היצרן במומנט סגירה והידוק מבוקר של הברגים התואם לגגון הספציפי. כך שומרים על רמת הבטיחות גבוהה ומשאירים את הרכב לא נזק או סימן.

לסיכום

לכאורה זיווד של רכב מסחרי גדול הוא חלומו של כל בעל מקצוע, אך למרות שמדובר בשטח רב – יש לנצל אותו בחוכמה כך שיתאים לדרישות ולצרכים הספציפיים. בנוסף, יש לקחת בחשבון השפעות אפשריות על משקל הרכב, על מרכז הכובד שלו ועל צריכות הדלק כך שמומלץ לעשות דבר אחד – לפנות למומחים שמתמחים בזיווד רכבים מסחריים גדולים ולהנות ממערכת זיווד שתשרת אתכם לאורך שנים רבות.